Modely Almost Real 1:18

Pravidla fóra
Prosím opravte si obrázky které se špatně zobrazují nebo jsou nefunkční. Jinak budou z příspěvků odstraněny administrátorem.
Odpovědět
Dali.B
Příspěvky: 3055
Registrován: 02 kvě 2009, 08:33
Bydliště: Ostravsko
Kontaktovat uživatele:

Modely Almost Real 1:18

Příspěvek od Dali.B »

Takto si představuji, že by měl vypadat současný prémiový model. Když uvážím, že je za stejnou cenu, za jakou nám někteří výrobci resinů servírují ty jejich skořápky, je to až neuvěřitelné.
-
PAGANI ZONDA F
-
https://diecastsociety.com/review-almos ... i-zonda-f/

Marfil13
Příspěvky: 263
Registrován: 04 pro 2011, 16:55

Re: Modely Almost Real 1:18

Příspěvek od Marfil13 »

Almost Real a LCD se snaží, naštěstí ty die-cast novinky zase nepřibývají tak rychle, abychom na tom finančně úplně vykrváceli. :D

Dali.B
Příspěvky: 3055
Registrován: 02 kvě 2009, 08:33
Bydliště: Ostravsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Almost Real 1:18

Příspěvek od Dali.B »

JJ.
Řekl bych, podle toho co jsem viděl, že AR je ještě o jeden levlík nad LCD. Ale LCD jde taky správným směrem. No a pak jsou tu ještě parádní Ferrari od BBR, které pro ně ale vyrábí fabrika AR, takže jsou to vlastně taky AR. :)

Marfil13
Příspěvky: 263
Registrován: 04 pro 2011, 16:55

Re: Modely Almost Real 1:18

Příspěvek od Marfil13 »

Od AR mám MB AMG GT-R a je parádní, včetně detailů, jako vzpěry u kapoty, atd. Od LCD mám McL 600 LT a model je super s úžasně zpracovaným lesklým karbonovým povrchem střechy a jako bonus otevírací zátka nádrže.. Nemůžu říci, že je vážnější kvalitativní rozdíl. Četl jsem, že je u 600LT vytýkáno to, že na zádi u světel je mřížka nahrazena plastem, ale ve skutečnosti je u 1:1 ta síťka tak jemná, že prakticky v 1:18 nejde ztvárnit..

Dali.B
Příspěvky: 3055
Registrován: 02 kvě 2009, 08:33
Bydliště: Ostravsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely Almost Real 1:18

Příspěvek od Dali.B »

Také jsem to četl. Nemám ani jeden, ale jsem rád, že tu také někdo míří na kvalitu. To je dobře, že je ten McL od LCD tak dobře udělaný. Já mám od AR Bentleye W.O. Edition a je parádní. Jestli máš foto, šoupni je sem, rád se podívám. :)
Já tak soudil podle fotografického porovnání Pagani, tam se mi zdál ten AR lepší než LCD. Ale je to třeba vidět naživo.

Marfil13
Příspěvky: 263
Registrován: 04 pro 2011, 16:55

Re: Modely Almost Real 1:18

Příspěvek od Marfil13 »

Nějaké menší focení plánuji, ale pro přehled můžu doporučit video kousku ve stejné barvě.
I tam ale model působí trochu "hruběji", než je ve skutečnosti ladný, čistý ... nebo jak to napsat :-)
https://www.youtube.com/watch?v=Di4eQdYQFtc

Odpovědět

Zpět na „Sběratelské modely 1/18“