IXO Museum

Odpovědět
marklukes
Příspěvky: 856
Registrován: 02 kvě 2009, 11:19
Bydliště: Tachov

Re: IXO Museum

Příspěvek od marklukes »

Ještě by bylo dobrý, aby IXO včas aktualizovalo web. Je zvláštní, že nové modely (Austin) už jsou nějaký den v evropských eshopech a na webu IXA nic :-(

trapper
Příspěvky: 108
Registrován: 26 bře 2011, 22:48

Re: IXO Museum

Příspěvek od trapper »

Souhlas, marketing Ixa včetně webu je katastrofa.To mě taky hodně mrzí.Já jen oprášil staré kontakty v HK ,které naštěstí ještě fungují .

H+H+
Příspěvky: 2035
Registrován: 15 dub 2011, 12:14

Re: IXO Museum

Příspěvek od H+H+ »

Děsně se tesim na ten Jaguar MK V. 3,5 litre Cabrio 1950. To bude fakt krasavec!

H+H+
Příspěvky: 2035
Registrován: 15 dub 2011, 12:14

Re: IXO Museum

Příspěvek od H+H+ »

MUS060 Austin už mám doma a čeká, už ho Ježíšek umístí pod stromeček. Je to hezký model, barevná kombinace se mi libi, ale opět mu chybí exkluzivita luxusních aut původní rady. Další vývoj edice Museum vůbec nedokážu odhadnout, ale pořád doufám v návrat do 20-30. let, tedy do zlatého věku automobilu.

H+H+
Příspěvky: 2035
Registrován: 15 dub 2011, 12:14

Re: IXO Museum

Příspěvek od H+H+ »

H+H+ píše:Děsně se tesim na ten Jaguar MK V. 3,5 litre Cabrio 1950. To bude fakt krasavec!
Jinak ten Jaguar dává naději, že se objeví další, stejně jako to bylo u Mercedesu a je u Opelu. Série Jaguar teď aktuálně vychází v Anglii. Pořád preferuji dokončení původního souboru Altaya, zejména čekám na chybějící Bugatti Royal, ale Jaguar také můžu :)

marklukes
Příspěvky: 856
Registrován: 02 kvě 2009, 11:19
Bydliště: Tachov

Re: IXO Museum

Příspěvek od marklukes »

No, to uvidíme za měsíc, s čím se vytáhnou na veletrhu a co bude v novém katalogu.

H+H+
Příspěvky: 2035
Registrován: 15 dub 2011, 12:14

Re: IXO Museum

Příspěvek od H+H+ »

Už se tesim a zároveň i trochu bojím. Letošní rok byl totálním zklamáním. Bez novinkoveho katalogu a aktualizace stránek to bylo jako v restauraci bez jídelního listku ;)

H+H+
Příspěvky: 2035
Registrován: 15 dub 2011, 12:14

Re: IXO Museum

Příspěvek od H+H+ »

Žádné fotky z veletrhu jsem neviděl, ale prý má být ještě v únoru MUS061 Bugatti 41 Royale Coach Weymann a MUS070 Chrysler Imperial Le Baron. Tak jsem fakt zvedavy ;)

trapper
Příspěvky: 108
Registrován: 26 bře 2011, 22:48

Re: IXO Museum

Příspěvek od trapper »

Nemám dobré zprávy,
v 12/16 vše vypadalo dobře,poslední co vím, tak starý Perez je už ze hry a mladého taky vytlačovali,
oni z toho udělali monstrfirmu, kterou nebyli schopni nakonec sami ukočírovat
Všichni schopní odejiti.Fakt nevím ,spíše finito. to se ještě pustili do specálů pro jižní ameriku - brazilské a argentinské fiaty, jihoamerické taxíky, to v evropě vůbec nejde sehnat, jen přes e.bay.

H+H+
Příspěvky: 2035
Registrován: 15 dub 2011, 12:14

Re: IXO Museum

Příspěvek od H+H+ »

Hmm, to je teda hrůza. To ani nebyli v Norimberku?

Odpovědět

Zpět na „Sběratelské modely 1/43“